| Uuuuuuu a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intrebare.am 13 ani 1.53 m si 39 kg... ce credeti sunt grasa(trebuie sa slabesc) sunt potrivita sau sunt slabutza(trebuie sa ma ingrash) mersi pentru raspuns...:*:*:X:X

Răspuns Câştigător
| Lidiushk a răspuns:

Depinde foarte mult de conformația ta. Ești gen subțirică sau mică și îndesată? Părerea mea e că ești normală, nu vă mai faceți astfel de gânduri sau complexe! Mai bine alege să mănânci sănătos(iaurturi naturale cu procent mic de grăsimi,cât mai multe fructe,salate de unde corpul să extragă proteine, glucide, vitamine și tot ce este necesar să te dezvolți armonios).

3 răspunsuri:
| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Nici una nici alta. esti normala
poate daca mai dai jos 1kg, 2.

| Frumushka a răspuns:

Pai eu am 13 ani 1, 65 si 49 kg is grasa? daca mai vedea...eu chiar is f slaba,

| AbstractGreen a răspuns:

Esti normoponderala... adica e bine asa