| Amiiii69 a întrebat:

Am 13 ani 166 si 53 kg. Credeti ca mai trebuie sa slabesc? Eu ma vad cu burta in oglinda si multi mi-au zis ca nu sunt grasa dar altii da. 50% nu sunt rgasa 50% sunt. Si daca da, cum trebuie sa slabesc? ce sa fac? Funda pentru. cel mai bun raspuns:*love struck

Răspuns Câştigător
| StarDust_2887 a răspuns:

Eu am 1.66, 52 kg si toata lumea imi zice ca sunt prea slaba laughing

oricum... nu te ingrijora. lumea spune ce vrea. conteaza sa te simti bine in pielea ta.
De slabit nu iti recomand. asteapta sa ti se termine mai intai perioada de crestere.winking

2 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Nu esti grasa straight face
daca ai 1.66 ti-ar trebui 56 kg. deci e ok :*

| UrbanGurlx a răspuns:

Esti ok happy. Ramai asa, oricum ai 13 ani si ai tot timpul sa te ingrasi si sa slabesti.