| mymy a întrebat:

am 13 ani si 1.53 si 43 kg sunt grasa? trebuie sa slabesc? ma revansez dar raspundeti

Răspuns Câştigător
| IcsD a răspuns:

Este foarte bine asa cum esti. Daca vei slabi nu vei mai avea fund deci vei fii plata si nici sani.
Alte fete vor sa se ingrase pentru a avea fund si sani. Nu face o prostie, trebuie sa te simti bine in piele ta. Succes. Funditaa?

26 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Derye a răspuns:

Esti PERFECTA. La 1, 53 ai 43 de kg. E bine, esti frumoasa si sanatoasa!

| Romancutza a răspuns:

Nu esti de loc, adica sa fim seriosi, eu am 14 ani si am 54 de kg, ce zici de asta.

| Ramina a răspuns:

La 13 ani 43 kg si te consideri grasa? Si eu tot 13 am si am 51 kg si tot slaba ma vad. bine eu am si 1. 66 laughing Trebuie sa slabeasca cele de la 20 ani in sus. care chiar au probleme cu greutatea si cu celulita. Tu esti ff bine pentru varsta ta nu trebuie sa slabestiwinking

| UNfriendLY a răspuns:

Esti grasa pe dracu laughing)
ai si tu fixuri cu grasimea?

Răspuns utilizator avertizat
| Sin a răspuns:

Esti inca in crestere.De abia acum te formezi.Mananca ce iti place dar fa sport o ora pe zi.

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Nuuu.

Nu esti grasaaa...

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

God
cum sa fii grasa?:O
43 de kg...la 1. 53

stai relax...esti bine asa cum esti~!

| Sἶrenἶa a răspuns:

Fath. esti nebuna laughing) sSh eoo tuot 13 ani am.sh cam tuot atatea kg.nu esti grasa diluook :-oo. s nu iti faci complexxe :**

| eu.;] a răspuns:

Nu, nu esti!
dar daca tu simti nevoia sa dai jos cateva kg, fa sport!winking

succes.
funda>big grin

| madia a răspuns:

La inaltimea ta ai greutatea ideala.

| kytty a răspuns:

Buna

nu, nu esti grasa.
http://www.calcule.ro/......tutie.aspx aici te lamureste. fundita?

| IlegalSmile a răspuns:

Aaa eu no coment la cate kg am tongue dar nu esti grasabig grin nu ti face grijiwinking

| Juliebelle a răspuns:

Mai, la varssta ta esti prea bine proportionata.Ai abia 13 ani, daca acum crezi ca esti graza, mai tarziu pe la 16-17 ani ce sa mai zici. Lasa ca estin bine asa...

| Renesmee1 a răspuns:

Esti bine asa cum esti. iar sport terbuie sa faci 35 in fiecare zi sau sa iesi dimineata la 06:30 afara la alergat

Răspuns utilizator avertizat
| Mirii (:. a răspuns:

Nu trebuie.Esti bine cum estiwinking.

| publicname a răspuns:

Da.trebuie sa ai cam 36 de kg la 1. 53 ca fata

| alexutsuuu a răspuns:

Eu am 12 ani 1. 62 si 44 kg.Deci nu esti grasa.

| casy14channel a răspuns:

Nu, nu esti deloc, esti ca mine numa ca eu am 1. 56 si am 12 anihappy

| laugh a răspuns:

Nu nu nu esti grasa. La 12 ani aveam 40. Deci stai linistita arati bine.

| (¯`·._)MaRsE009(¯`·._) a răspuns:

Doamne... trebuyuie sa fii cu 5 kg mai puitin decat cm... adica 53-5=48 kg ar trebui sa ai sa fii normala, insa tu ai 43.
esti slaba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa sunt si eu am 1, 52 si am tot atetea kg nu esti prea grasa

| mimilika98 a răspuns:

Sall.nu esti deloc grasa.esti foarte slaba.eu am 1. 62. 12 ani si 83 kg. da-mi si mie un sfat.batting eyelashes