| Dwarfie a întrebat:

Bună TPU, am şi eu o întrebare
Aseară cineva mi-a spus că i-am dat block pe messenger, deşi eu nu am făcut-o
Îi apărea eroare când trimetea mesajul. era un mesaj în care spunea că trimiterea mesajului a eşuat şi era colorat cu galben
Iar apoi îi spunea că persoana nu este disponibilă în acest moment...
Ştie cineva ce s-a întâmplat? Pt că eu una nu i-am dat block şi nu mă crede când îi spun asta

5 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Se întâmplă când nu are semnal. Poate s-a închis wifi fara sa și de-a seama. De cate ori a încercat? Aseară făceau ăștia de la Facebook niste modificări. Mi au zis să mă conectez mai târziu.

| Dwarfie explică (pentru Elena9328):

Pai s-a intamplat o data. mi-a trimis doua mesaje si nu a mers... iar dupa 20 de minute (cand am intrat pe telefon) eu puteam sa i dau mesaj :/ chiar nu inteleg. mersi oricum

| Elena9328 a răspuns (pentru Dwarfie):

Lucrau ăștia la Facebook

| Dwarfie explică (pentru Elena9328):

Si ai idee cum as putea sa o fac pe persoana respectiva sa ma creada? pentru ca ma face mincinoasa

| Elena9328 a răspuns (pentru Dwarfie):

Daca ți e prieten\a buna pricepe