| anonim_4396 a întrebat:

happy. Am si eu o intrebare :
Astazi e ziua fostei mele profesoare puppy dog eyes. Si as vrea sa-i dau un mesaj, dar sincer, chiar nu-mi vine nimic in minte ce i-as putea scrie. " ba ca nu suna bine, ba ca scriu ceva si nu mai stiu sa continui happy". Imi ziceti si mie ce i-as putea scrie? Nu o chestie foarte lunga. Ceva scurt si dragutbatting eyelashes. Multumesc. [fara linkuri puppy dog eyes]
Dau Funda happy!

1 răspuns:
| RockPassion94 a răspuns:

"La multi ani, multa sanatate, fericire si toate visele sa vi se implineasca!"hee hee Simplu si concis laughing)