| kidDiana a întrebat:

Buna,peste 2 zile este ziua fostei mele profesoare de romana si as vrea sa.i mai scriu ceva frumos in afara de la mult ani...idei? happy funda

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Asa e bine?
''La multi ani! De cand eram o junioara in cautarea fericirii m-ati condus spre bine, in fond asta faceti dumneavoastra construiti viitoarele bucurii ale acestei tari si cat de greu v-ar fi fost nu v-am vazut niciodata renuntand.Ati fost un exemplu ca nimic nu este imposibil. Sper sa va pastrati pentru totdeauna zambetul cald care m-a indrumat si pe mine si pe alti copii.Va mai urez odata la multi ani''

| MiruD a răspuns:

De-ar fi ca zeii sa-mi indeplineasca dorintele v-as dori "tinerete fara batrinete si viata fara de moarte!" Va doresc multi multi ani fericiti!

| atoatestiitoarea a răspuns:

Stimata doamna profesoara

Impregnata de gustul literaturii pe care mi l-ati insuflat, este derizoriu sa adaug ca sunteti pentru mine cadrul didactic car stie sa combine pedagogia cu viata. Eu va admir pentru pasiunea dumneavoastra de a folosi toate cunostiintele pentru pregatirea de cetateni nu numai cultivati dar si descurcareti in viata
Tin sa va felicit cu ocazia zilei dvoastre onomastice si sa va urez sa continuati pe drumul pe care l-ati ales fara sa uit traditionalul : La multi ani! doamna profesoara
Doresc ca vita dvoastra sa va fie tesuta-n flori de trandafiri/ A lor petale sa deschida un drum de vis si fericiri/ Durerea omeneasca sa nu va ajunga/ Sa fie scurt necazul si fericirea lunga!