| Hwjayocrhrhi4136389gvdjhge6y a întrebat:

Am și eu o întrebare!
Care este cel mai ușor profil dintre: comerț, turism și alimentație și economic??

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Salut! Usor, usor, dar ce faci cu viitorul tau? Este si asa nesigur. Nu ti pierde sansa de a ti cladi un viitor mai bun. Supravietuirea si traiul tau tin de asigurarile din viata ta. Alege ceva pe comert/turism si alimentatie, acestea ar fi de viitor din cele mentionate. Economie urmeaza doar daca te intereseaza afacerile. Nu stiu ce ar fi mai usor pentru tine sau ce te intereseaza in timp.

| Andreeauta a răspuns:

Pai mai uşor este profilul "turism si alimentatie" dar iti recomand sa mergi la economic deoarece e un profil mai bun si daca ai ocazia sa mergi acolo nu vad de ce nu ai merge