| doareusiel a întrebat:

Am si eu o intrebare care ma tot pune pe ganduri si imi fac tot felul de filmulete in cap. am visat de 2 ori ca iubitul meu ma inseala, desi stam in aceeasi casa si stam tot timplul impreuna ma face sa ma tot gandesc aiurea. ce inseamna?

2 răspunsuri:
| WhiteLover a răspuns:

Eu cred ca tot visezi asta pentru ca te gandesti la asta, cel putin mie asa mi se intampla.visele sunt toate temerile si dorintele tale din subconstient

| ingerashmyk a răspuns:

Nu are cum sa te insele e dor imaginatia ta. incearca sa nu te mai gandesti la asta si totul va fi bine