| Marya_4423 a întrebat:

Buna TPU`! Am si eu o intrebare ce parere aveti despre numele Doris Maria...si care va place mai multhappy

2 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Buna Imi place foarte mult numele Maria pentru ca este foarte elegant si Doris este de Prinsesica si Elegantul le defineste pe printese deci se potriveste foarte bine

| LucKy_6512 a răspuns:

Eh doris e un pic mai pretentios dar e chiar frumos si original si langa maria merge perfect...imi plac si initiale DR.laughing)