| Hannaradu a întrebat:

Deci trec direct la subiect, sambata aduc acasa noua mea catelusa, e un bichon frise, dar marea mea problema e numele sad mie imi place mult Sasha dar parintilor si prietenei mele cea mai buna nu le place. Mai am de ales intre Tiffany, Bea, Doris, Luna, Snooky(pare de baiat dar intr-un telefilm american era o fata) si nu stiu, Doris nu-mi place mi la sugerit o prietena Bea in schimb da dar nu stiu daca e chiar ok... Voi ce ziceti? Pe catelusii vostri cum ii cheama si ce parere aveti de Sasha e asa urat? Va rog nu imi dati liste copiate de pe net le-am vazut si eu tot ce vreau e o parere. Multumesc mult!

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Asta da problema! Dupa mine un nume mai particular o face mai speciala pe catelusa.Fii barbat si pune-i tu numele! SASHA

| CosminC86 a răspuns:

Eu am doi caini lupi: Adolf si Mishka. Dar pana la urma tu ar trebui sa decizi, doar e al tau. Gusturile nu se discuta. xD

| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Sasha e dragut dar nu superb, parerea mea, dar pana la urma e cainele tau! Mie imi place mult Deea, gandeste-te, spune-le si parintilor de numele asta! Mai sunt si Bella, Dolly, Kim dar mie imi place Deea! Sper ca te-am ajutat! Funda?

| eDyTutza123 a răspuns:

Sasha e mai mult nume de husky cred ..Si eu am un bichon. Eu i-as spune catelusei tale daca ar fi a mea Tira mie imi place numele asta, pana la urma tu ii pui ce nume vei tu. Nu face greseala sa te iei dupa altii, e bine sa te consulti cu altii dar nu sa faci intru totul ce spun ei (decat daca sunt parintii ).Am facut greseala asta si acum saracu' meu catelus se numeste Boschet rolling on the floor))) Eu nu am vrut dar lumea asa il striga si s-a obisnuit cu numele asta big grin. Acum imi pare rau. Deci daca tie iti place Sasha pune-i numele asta. Mai am niste idei : Fifi sau Fluffy big grin >
Ma bucur ca te-am ajutat :****

| LittleMofo a răspuns:

Mie chiar imi place cum suna:SASHA! e catelusul tau nu al lor deci pune-i ce nume vrei sau poti astepta putin sa vezi ce personalitate are