| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU as avea si eu urmatoarea intrebare: Daca cineva nu mai intra pe mess iar cand incerc sa vad la invisible imi apare offline inseamna ca nu mai intrat pe acel id sau ca mi a dat ignor? Eu staim ca atunci cand cineva iti da ignor iti apare online la invisible? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| misuletss a răspuns:

Daca iti apare affline inseamna ca nu a intrat in momentul acela in acre l-ai cautat tu dar chiar daca ti-ar fi dat aceea persoana ignore sau daca nu il/o ai in lista tot iti apare atunci cand e deci pur si simplu nu era logat! funda plz daca ai inteles:*:*