| Adry05 a întrebat:

Am si eu o intrebare daca se poate si as vrea sa raspundeti din propria experienta sau daca sunteti siguri 100%. Deci intrebarea mea suna cam asa: daca iau mai multe pastile vitamina C intr-o zi [chiar in aceeasi ora] imi poate face rau? O fata mi-a zis ca-ti da ameteli, e adevarat?thinking

Răspuns Câştigător
| Krissypunkysenss a răspuns:

Mai bine ar fi daca nu ai lua doar vitamina C ci si alte remedii.De ex fa o gargara cu sare, incalzeste sare si pune-o intr-un saculet si pune-o pe piept, fa *aburele* {inhaleaza sub un prosop aburii de la un ceai de musetel} bea ceai cu lamaie.pana la urma, vitamina C din farmacie tot are ceva`chimikale`in ea asa ca incearca si remedii naturistewinking hope i just helped u ^.^

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Răceala sau nu, tu nu trebuie să te dopezi!
O tabletă la minim 4 ore! Un ceai călduț de echinaceea.
Pa, pa.

| Adry05 explică:

Inca ceva, am uitat sa scriu in intrebare, daca iau mai multe ma poate ajuta la raceala? Ma simt foarte rau si de aia am intrebat, daca m-ar ajuta sa iau mai multe. Multumesc de raspunsuri!

| Adry05 explică:

@ragaman vezi cum vorbestiwinking daca nu-ti poti stapanii limbajul atunci numai raspunde si gataoh go on bai deci n-am vazut asa ceva, au inceput sa-si faca cont toti. si sa inceapa pe aici sa rada de noi si sa ne faca in toate felurileoh go on iar sefa site-ului nu face nimicstraight face deci eu m-am saturat de oamenii astia. Doamne...