| AlexandruCelTanar21 a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intrebare:de ce toata lumea il uraste pe Justin Bieber, mie nu mi se pare ca arata asa rau si nici cu cantatul nu o duce rau, in orice caz sunt printre primii fani baieti Justin Bieber din Romania si din aceasta cauza vreau sa stiu daca pot sa iau legatura cu administratorul unui fanpage Jusin Bieber sa ma alatur. Love you Justin

Răspuns Câştigător
| Valeee09 a răspuns:

O sa-ti spun parerea mea personala despre el. Nu pot sa spun ca nu imi place cum canta, canta bine are voce baiatul. Jos palaria! Insa mi se pare figurant si impresar. Un baietas de bani gata care are tot ce isi doreste si daca i se intampla ceva se plange mai rau ca o fata. Nu imi place nici freza lui, bine acum am vazut ca s-a tuns, e mai ok asa. Daca tie iti place e parerea ta. Stii cum e gusturile nu se discuta!

1 răspuns:
| summergirl25 a răspuns:

Pai...lumea il uraste pentru ca are prea mult talent.Lumea stie ca nu pot ajunge ca Justin nici intro mie de ani!