| FinettiMlk a întrebat:

am si eu o intrebare. deci am un mp4 Genius. Problema este ca nu imi tine foarte mult bateriastraight face adica. l-am pus la incarcat toata noaptea si dim. cand sa ascult muzica l-am aprins si era deja doar jum. din bateriestraight face este chiar foarte enervanta chestia asta si + nu imi iau prea curand mp4/ipod deci ma ajuta cineva?happy funda:* [ scuza`ti categ. oh go on]

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Nu ai ce face, au baterii integrate in carcasa. Au baterii lithium-ion. Ca la telefon, care dupa 2-3 ani se duc. Nu ai ce face, daca te-ar te tine o viata, iti dai seama ca ar da faliment firmele cu elehappy