| Ioana_2144 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare... Deece mereu fetele sufera dupa baiety?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Andreea_9845 a răspuns:

Pentru ca baieti sunt niste porci
fundtsa plzz
ioanaa :X:batting eyelashes

14 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Pentru ca unele fete sunt proaste iar alti baieti sunt porci laughing
Dar si baietii sufera mult de tot dupa fete. Baietii in general ascund asta, unii cred ca e un gest de lasitate sau prea "gay" sa se planga ca le place o fata sau ca le e dor de fosta.
Fetele se vaita mereu, incep sa planga oricand aud melodia lor sau cand il vad pe tipul X cu alta in parc. Fetele sunt mai expresive, de'asta ni se pare ca sufera mai mult sau mereu. Dar exista si scorpii care nu sufera.
Plus ca unor baieti le ia mai mult timp sa cada in plasa iubirii decat fetelor. Fetele se indragostesc mult mai repede, unor baieti le ia mult timp...
Plus ca, fetelor cuminti le plac baietii rai pentru aura lor de autoritate. In situatii de genul INTOTDEAUNA iese fata plangand mult si bine.
Hope I helped.

| AshuraElric a răspuns:

Nu mereu Ioana...chiar nu mereu.Adica acolo unde nu au fost puse sentimente nu exista suferinta în urma unei despartiri.Sa nu-mi spui acum ca toate fetele, femeile, damele etc. pun suflet într-o relatie?hee heee un NOT categoriclaughingtu spui ca numai noi suferim dupa ei iar ei nu, la randul lor, dai dovada de sexism acumrolling on the floorsi ei sufera, dar majoritate (marea majoritate)îsi ascund sentimentele de acest gen, de aceea traim noi, fetele, cu impresia ca sunt de piatrarolling on the floorDesigur acum...cine crede în povestihee hee

| DEBrown a răspuns:

Eu stiam ca e exact invers. Baietii sufera dupa fete happy

| amanda33 a răspuns:

cine a zis ca baietii nu sufera? ei o fac in tacere nu zbiara dar durerea lor e mai puternica ca a noastra. noi ne descarcam, zbieram urlam, plangem, suspinam si in final ne trece. lor nu pentru ca ei nu se descarca ( cel mult se imbata)

un raspuns posibil ar fi ca se indragostesc de cine nu trebuie si se implica foarte foarte mult in ceva ce nu merita osteneala

| Ecou a răspuns:

Asstia suntem si cu asta defilam happy

| AnonimA a răspuns:

Buna asta am zis si eu ca de ce numai fetele sufera si din astea
dar si baieti sufera dar nu arata asta

si ei sufera din cauza noastra pentru ca nu stim cum s ne purtam cu ei

si fetele dar si baieti sufera doar ca noi punem suflet mai repede:*

| xilotto a răspuns:

Din exact acelasi motiv pentru care si baietii sufera pentru fete.
Kiss tongue

| Ramooon a răspuns:

Nu numai fetele sufera dupa baieti, se mai intampla si invers, insa femeile pun mai repede suflet, ele citesc fiecare semn ca fiind ceva de viitor si baieti sunt mai mult here and now, noi analizam cu zece pasi in fata ei dau cate doi in spate tongue. cand pui suflet si incepi sa faci lucruri in functie de cel cu care esti in loc sa faci lucruri in functie de tine, cand te pui pe planul doi, suferi cand totul este ruinat. Suferinta face parte din iubire, asa ajungi sa iiubesti din nou si sa apreciezi ce ai, din cauza la ce ai suferit altadata, asa inveti sa fii mai atenta a doua, a treia oara, mereu inveti din tot, bun sau rau.

| Me_5216 a răspuns:

Pentru ca baietii nu inteleg fetele si uneori nu prea le pasa... nu cred, totusi ca exista o explicatie logica...

| 2122009 a răspuns:

Daca te consoleaza cu ceva sa stii ca si baietii sufera pentru noi?batting eyelashes uneori mai rau, da oricum chestia cu suferinta e trecatoare thinking

| zxsds a răspuns:

Pe dreacu!

| redsh0t a răspuns:

Ei bine aici Gresesti Ioana. Intrebarea mai Corecta era: De Ce Unele Fete sufera mereu dupa baieti... Raspunsul vine si din corectare : nu toate fetele sunt sensibile si nu toate sufera, unele chiar isi bat joc si daca un baiat le'ar spune fix in fata ca o place probabil ar rade si ar crede ca e un Loser( Ratat) Dar intr-adevar unele sufera mereu duupa Baieti mai ales dupa cei nepotriviti pentru ele. Aceasta se datoreaza sensibilitatii lor, dar si mediului in care sunt crescute, adica daca fata e sensibila si s-a obisnuit cu Vesti proaste etc sigur nu o sa sufere dupa un amarat de baiat care i'a dat cu FLIT!

Funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca baietii sunt putin mai insensibili dar fetele sunt sensibile la chestia asta si de aia ele sufera si ei nu scuze pentru ce am zis la adresa baietlor depinde uni sunt sensibili alti insensibil te pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mereu fetele sufera dupa baieti.ci si baietii sufera dupa o fata.depinde de ce fata.eu unul am plans dupa o fata in fata ei. iar ea imi spunea.ca sunt lacrimi false ca m-am invatat sa plang.ca imi place sa plang.si eu o iubeam enorm.cum crezi ca m-am simtit? unii chiar arata foarte mult ca iubesc. dar altii chiar isi bat joc.