| deutszaandreutzsa a întrebat:

Intrebare pentru baiety ce alegeti o fata skaterita sau una foarte finuta?

14 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

O fata finuta.

| FrozEenSoul a răspuns:

Ambele laughing, nu stiu depinde de firea omului daca e nesuferit... niciuna dar aleg una finutza tongue

| Ea12345 a răspuns:

Ok, sunt singura care nu stie ce inseamna,, skaterita|"?

| Kafeeaua a răspuns:

Fetele rebele sunt mai nebune si le fura inima mai repede baietzilor.
asta nu inseamna ca cele skaterite nu sunt finute cand trebuie.
scuze sunt fata dar mi-am spus parerea.

| 5123fsda a răspuns:

Ce conteaza asta? Conteaza sa te intelegi cue a ff bine

| Nymphetamine a răspuns:

Poti sa fi si o skaterita finuta.

| GaBitZuU a răspuns:

Finuta, skatera pfeastraight face. Eu as prefera una finuta asa ar trebui sa fie fete

| denysuk25 a răspuns:

Nu esti singura! Nici eu nu stiu ce inseamna!

| MihaiClaudiuBragadiru a răspuns:

Sa inteleg ca tu esti Skaterita?
Nu conteaza atata timp cat ne intelegem bine, exista pace si dragoste.

| acdc21 a răspuns:

Skaterita :X

| Cezar2189 a răspuns:

Una finutabig grinwinking asculta la mine sh ai sa vezi ca e mai bine asatongue

| nomaster a răspuns:

Finuţă, dar nici prea, adică orice dar fără fiţe şi impresii!

| darkcriss1 a răspuns:

Eu unu as alege una rebela deci mai bine 1 skaterita

| Cristi288 a răspuns:

Sa fie mai mult draguta si amabila asta conteaza