| Alogin a întrebat:

Am si eu o intrebare importanta. trebuie sa ma duc urgent la spitalul Marie curie (Budimex) din Bucuresti.Eu stau in buzau. Puteti sa ma ajuati plz (Ma duc doar cu mama si nu prea stim laughing )
Cat mai repede ca in 2 zile maxim trebuie sa plec sad

1 răspuns:
| roxkiss a răspuns:

Salut, uite asta? Spitalul de Copii Maria Skłodowska Curiemai multe informaţii‎
Bulevardul Constantin Brâncoveanu 20
București
021 460 4260 intra in google harti si scrie România București, spital Budimex, sunt mai multe spitale alaturi si vei vedea pe cel care trebuie, uite inca ceva
https://plus.google.com/113788181091123092333/about?gl=ro&hl=ro ok, succes, sper sa va descurcati ..inca ceva scote la printer localitatea unde se afla spitalul.o sa fie mai usor eu cu mama mereu asa fac! pa!