| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu Facebook-ul. Daca blochez o pesoană, respectiva mai poate vedea comentariile care le dau altor oameni?
Fundă.

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu mai poate vedea nici o eticheta cu tine, postare de a ta, comentariu, status, etc=>blocat

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu, nu mai poate vedea absolut nimic legat de tine.

| KIibrDM a răspuns:

Nu, nu mai poate sa vada nimic ce faci tu, pentru persoana respectiva e ca si cum tu nu ai avea facebook.

| MarianaNiculescu a răspuns:

Nu, acea persoana nu mai are nicio legatura cu tine

| Punaiveree a răspuns:

Nu poate.Automat daca o blochezi nu mai stie nimic de existenta si actiunile contului tau.