| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara. Pe Facebook dacă blochez pe cineva, respectiva persoană mai îmi poate vedea profilul? Fără răspunsuri ne la locul lor. Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Nu iti va mai putea vedea profilul daca il blochezi.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poate, apare ca „facebook user" dacă ai avut mesaje cu el. Am fost și eu blocată și așa s-a întâmplat, dar nici tu nu îi poți vedea profilul.

| melinda114 a răspuns:

Daca tu il blochez ii poti vedea profilu si el nu te mai poate cauta scrie mesaje sau sa-ti vada notificarile.

| Benz a răspuns:

Nu Nu iti mai poate vedea profilul nici macar nu iti va mai gasi numelewinking

| scizoosciz a răspuns:

Nu se mai poate uita la pozele tale

| Cezy2013 a răspuns:

Eu am blocat pe cineva si nu i-am mai putut vedea EU profilul... Acum nu stiu daca el/ea iti poate vedea profilul... Nu cred

| DeNuxee a răspuns:

Nu poate. Doar daca tu il deblochezi.