| r0xaa a întrebat:

.atunci cand blochez pe cineva pe facebook poate vedea ce comenturi dau eu altor persoane sau pur si simplu numai poate vedea nici o actualizare a mea nimic? vreau raspunsuri sigure mersi funda

Răspuns Câştigător
| alexxshadows a răspuns:

Nu poate vedea ce comentarii faci. Nici actualizari, nici nimic. Din pacate iti spun din experienta. laughing Dar sunt sigura ca nu mai vede nimic din ce postezi/comentezi.

1 răspuns:
| myuser a răspuns:

Nu mai poate vedea ca existi mai putin pe chaturi intr-un grup unde sunteti amandoi unde o sa te vada fara poza de profil sau nume