| ozzyyy a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare legata de compania Lady's...M-am hotarat sa devin reprezentanta si acum o saptamana m-am inscris si scria pe site-ul lor ca trebuie sa vina catalogul.Ei bine am mai gasit in alta parte tot pe site-ul lor ca daca e prima oara cand devin reprezentant si nu cunosc pe nimeni care e reprezentat la acea firma trebuie sa dau email sau sa sun la un nr de la ei ca sa imi poata trimite catalogul.Nu stiu bine ca nu am inteles bine si de asta as vrea sa va intreb pe voi, care ar putea sa imi explice mai bine.

2 răspunsuri:
| NuTeCred a răspuns:

Nu stiu despre Lady's, dar eu sunt reprezentanta la Avon si atrebuit sa dau datele mele ( inclusiv e-mail si nr. de telefon ) si am primit catalogul abia dupa o luna, nu stiu ce sa zic, intreaba-ti liderul. Funda?

| ozzyyy explică (pentru NuTeCred):

Pai dar nu stiu...ca am dat comanda, mi-a venit catalogul dupa 0 saptamna si intr-adevar mi-au cerut nr de telefon si email...dar nu am niciun lider.si nu stiu cum se facesad