| broackaninju a întrebat:

am si eu o intrebare:M-am indragostit de un baiat ..si am aflat acum o saptamana ca ma place..cand am avut petrecere m-a invitat la dans, m-a luat de gat si m-a tinut in brate.Dar ce pot sa fac sa ii spun ca il plac? Iar cand am fost racita m-a sunat zilnic ....cand m-a vazut cand eram mai bine...m-a luat inbrate.Dar cand stau cu un alt baiat incearca sa ma faca geloasa.A mai venit la mine acasa sa mai stam impreuna.dau funda pentru cel mai bun sfat

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Dacă el nu o face, fă-o tu. Din ce ai zis cu siguranță te place așa că acționează.

Tot respectul pentru fetele care nu așteaptă ca băiatul să facă primul pas.

7 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Fă tu primul pas, nu-i zi nimic.Doar întâlniți-vă, și sărută-l.:X

| broackaninju explică (pentru mimiwewem):

Sunt cam timida pentru a face asta

| LisaZafre a răspuns:

happy Foarte frumos, avand in vedere ca in ziua de azi sunt din ce in ce mai putini baieti de genul asta (grijulii).Deci...DE CE NU SUNTETI INCA IMPREUNA?hee hee

| broackaninju explică (pentru LisaZafre):

Pai,el este destul de timid si eu la fel ..si as vrea sa ii spun ce simt

| mimiwewem a răspuns (pentru broackaninju):

Bună.
I-ai putea scrie un mesaj pe facebook când nu îi online.
Spune-ți toate sentimentele.
Și apoi când o să intre, o să vadă.

| broackaninju explică:

Astept sa cititi raspunsurile mele si daruiesc funda ..multumesc mult pentru sfaturi!

| broackaninju explică:

Vreau sa-i spun asta face to face.ce simt