| helene20 a întrebat:

Buna TPU...am si eu o intrebare: mi se ingrasa parul foarte repede... a doua zi dupa spalare. ce sa fac? funda:X

Răspuns Câştigător
| xCapsunica a răspuns:

Incearca samponul Nivea pentru par gras! Daca folosesti balsam nu-l aplica la radacina doar pe varfuri, poti sa-ti clatesti parul cu 2 litri de apa in care ai scurs zeama de la 2 lamai, lamaia face minuni cu parul gras. Daca nu merge nimic, du-te la farmacie/plafar si cauta un sampon special pentru parul gras!
Bafta! :*

1 răspuns:
| Larisa a răspuns:

Incearca sa te speli cu noul sampon de la pantene pentru ar gras, clateste-l bine dupa ce te dai cu balsam si evita sati treci mainile prin par.pe maini ai sebum si mizerie si ajuta parul sa se ingrase mai repede. evita spatiile cu fum, care de asemenea nu fac bine parului.in rest este indicat sa e speli odata la doua zile, sau chiar si in fiecare zi.