| marinette a întrebat:

Spuneti-mi va rog ce tratamente pot folosi pentru parul gras. Mi se ingrasa foarte repede, chiar a doua zi dupa spalare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Eu folosesc Vichy.
E foarte bun samponul, e mai scump dar merita fiecare banut.
Plus ca nu ti se ingrasa parul numai dupa 5 zile si inca si atunci e numai putin uleios, nu e gras tare.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BogdanFnky a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.Este din cauza scalpului care este spalat prea des.Incearca Clear for Women si nu te spala foarte des.

| andreeafbz a răspuns:

Ai putea folosi syoss