| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare!
Mie imi place foarte mult de un baiat! Dar nici nu vorbesc cu el! Dar tot timpul cand ma intalnesc cu el ne vedem incepe sa zambesca si de multe ori sa rada! Ce-ar putea insemna!
Ps Baiatul are prietena!

Răspuns Câştigător
| A_7260 a răspuns:

Probabil s-a plictisit de prietena lui si vrea sa-si faca alta, iar aceea poti fii tu. Incearca sa vorbesti cu el, sa iti dai seama daca te place si daca vrea sa va cunoasteti mai bine. Cu siguranta te place daca iti zambeste de fiecare daca cand va intalniti(intamplator nu?).
Bafta!

3 răspunsuri:
| AlExAnDrU_7476 a răspuns:

Fi sincer cu el... nu-l lasa sa creada ca esti timida

| babyblu3 a răspuns:

Mi s-a intamplat sh mie de curand se uita insistent la mine, imi zambea sh chestii d genu dar cu toate astea nici nu vorbeam cu el doar il cunosteam din vedere dar sh el pe mine.ASA ca ai putea sa incerci sa-l saluti, sau sa-l intrebi de ce te uiti asa la mine sau de ce imi zambesti sh poate cu ocazia asta te va intreba daca vrei sa iesi cu elwinking

| byabibby a răspuns:

Multumesc de sfaturi!