| anastasiiiiiiiaaaa a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de vreo 2 saptamani, cum as putea sa ii spun ca imi place de el?big grin

Intrebare cu adaugaribig grinlaughing

Tot timpul cand vorbesc cu el vorbeste putin si apoi numai zice nimic pentru cateva ore sau delocstraight face. Miercuri am vb cu el si a zis ca ma suna a2a zis sa ne vedem intr-o pauza si nu m`a sunat, ieri l`am intrebat si a zis ca el nu a avut net saptamana trecuta si ca nu cu el am vorbit pe messstraight face

6 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Prin semne tongue

| FucktheSystem a răspuns:

"Îmi place de tine".
Simplu și ușor.

| pinkystyleツ a răspuns:

Simplu si usor. daca iti este rusine spune-i cu curaj ca il simpatizezi si poate simte acelasi lucru pentru tine
succes :*

| AnnY98 a răspuns:

Eu zic asa cum a zis Christal...fix asa am facut si eu simia dat un raspuns afirmativwinking...o sa vezi ca o sa reusesti.de ex el alege provocare si uh ii zici "te provoc sa imi zici daca iti place de mine, ca mie imi place de tine" sau ma rog.cum vrei asta a fost doar un exemplu.BAFTAwinking

| Christal a răspuns:

Incearca sa joci cu el ceva gen adevar sau provocarehee hee
si pui si tu... diferite intrebari daca alege adevar...si o sa iti dai seama atunci daca te place sau nu.
functioneaza mereutongue parerea meahee hee ai putea sa incerci.

| Manuella_3209 a răspuns:

Daca esti suficient d curajoasa poti sa ii sp direct l o discutie mai serioasa... daca nu... poti sa ii arati asta.