| Zeladd a întrebat:

Buna TPUwinking Am si eu o intrebare, o prietena de a mea pleaca in Germania definitiv sad si ne cunoastem de sapte ani si as vrea sa ii fac un cadou ce mi ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| StefanAdrian911 a răspuns:

Cel mai simplu,dar usor costisitor, este un Album cu fotografii.
O sa iti ia ceva bani, cand le tragi la Xerox(daca nu ai acasa), si ceva pentru album.
Daca ai imaginile si albumul, combina-le si o sa iasa ceva frumos!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O îmbrăţişare

| Constantin_Madalin_1996 a răspuns:

Ceva care consta in amintirile voastre...lucruri care sa te simta aproape