| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, Am si eu o intrebare puppy dog eyes ce ashii putea sa ii fac cadou lu prietenul meu de ziua in indragostitilor puppy dog eyes? dau funditză cel mai frumos cadou

6 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Stii ce mi se pare romantic? ai putea sa iei doua lantisoare cu cate o jumate de inima. si sa le uniti cand sunteti impreuna

| NoSmile a răspuns:

Buna!
1)un parfum.
2)un ceas.
3) ceva de baut.
4)lantisor/bratara din argint.
5)ceva de imbracat.
Si..nu mai stiu!

| هوراس a răspuns:

Practic, baietii dau cadouri fetelor blushing dar ai putea sa ii iei ceva ce ii place, sunt tot felul de lantisoare... cumpara-i unul big grin

| SolitarHacker a răspuns:

Un Parfum iti spun eu ca va fi super incantat... daca ai si buget de preferat ceva de firma big grin (gasesti tu pe la hoti la jumatate de pret. oricum pretu nu trebuie sa fie pe cutie) tongue

| feraryyy78 a răspuns:

Poate pare putin cam banal, dar un inel ar fi destul de bun cadou de ziua indragostitilor.