| ViseInCulori a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de aproape 4 luni...care se implinesc chiar de ziua indragostitilor. Ce cadou i`as putea lua?love struck Astept sugestii.happy

Răspuns Câştigător
| lOllipOp a răspuns:

Poti sa cumperi o rama foto pentru trei fotografii in care sa pui o poza cu tine, una cu el si una cu voi doi intr-o ipostaza romantica,

-un puzzle personalizat in forma de inima sau simplu, care sa formeze o poza a voastra, l-ar lua prin surprindere. Gandeste-te ca el o sa vada multe piese imprastiate, o sa vrea sa-l rezolve si va avea o surpriza de proportii cand o sa vada ca este cu voi doi.[este destul de originalthinking
-un ceas de perete in forma de inima.care poate fi personalizat cu poza voastra,
-o pernita sub forma de inimioara cu poza voastra sau tricourile personalizate,
-un medalion in care sa fie gravate sentimentele tale pentru el, fie ca vei scrie in limba romana, fie ca vei alege engleza, va fi un dar pe care sigur il va adora.

pa, pa:*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai simplu, o cină romantică!
Pa, pa.

| Ady00pk a răspuns:

Toate sugestile d emai sus vin din partea fetelor... ce aiurealaughing chiar credeti ca noi barbatii am fi multumiti cu asa ceva?laughing Aflai pasiunea, ce-i place lui si vezi ce-i lipseste!
Exemplu: Ii plac calculatoarele si ii lipseste un set de boxe mai bune...sau o tastatura mai "cool"
Sau ii place sportul si ai putea sa-i cumperi ceva echipament sportiv care sa ii trebuiasca...rahaturile astea sentimentale nu merg la noi barbatii crede-ma ...zambim la ele si atat.happy
Scuze dar asta e realitatea si cine nu o suporta e problema lui.
Baftahappy

| zuzu_8584 a răspuns:

Ceva personalizat cu voi doi sau ceva cu "te iubesc "

love struck Success.

| geany_6563 a răspuns:

O camasa, parfum ceva