| Mally_4916 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fanii Twilight...
La televizor am vazut decat Amurg luna trecuta.
Imi puteti spune va rog cand se redifuzeaza la televizor si celelalte parti?
Ma interezeaza in special Breaking Dawn.Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde pe ce canal l-ai vazut. Poti sa te uiti la programul de la HBO. Gasesti filmul, il selectezi, iti da imaginea, plot-ul, actori etc. si mai jos un tabel cu data si ora la care se va redifuza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celelalte parti le poti vedea la tv. pe HBO. Nu stiu exact cand le mai da... vezi si tu in program. Iar The Twilight Saga:Breaking Dawn va fi lansat pe 18 noiembrie 2011. Nu e posibil sa il dea la tv daca nu a aparut nici macar la cinema.