| GabitzaQlove a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti sh mie ordinea in care au aparut filmele twilight? Eo le-am vazut pe toate, in afara de "breaking dawn" care de abia astept sa-l vad.
Am site cu care pot sa le vad dar cred ca le-am vazut in ordine gresitalaughing stiu ca primul e Amurg dar sunt 2 parti? Si celelalte tot cate 2 partii sunt?laughing Am citit un comentariu la unu din filme sh ma cam derutat, asa ca plz spuneti-mi sh mie ordinearolling on the floor. Dau fundita la primul raspuns:X.

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Amurg, Luna Noua, Eclipsa

8 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Deci primul e clar Amurg, apoi Luna Noua(New moon), Eclipsa(Eclipse) si doar Zori de zi(Breaking Dawn) va fi impartit in 2 parti, prima parte va avea premiera anul asta si a doua anul viitor, in 2012.happy

| Mentaaaaa a răspuns:

1.Amurg - Twilight(2008)
2.Luna noua - New Moon(2009)
3.Eclipsa - Eclipse (2010)
4.Breaking Dawn (care are doua parti si una apare in 2011 si cealalta in 2012winking )
Sper ca raspunsul meu te-a ajutat!

| Kristen_3393 a răspuns:

Prima parte : "Twilight" - Amurg
A doua parte: "New Moon" - Luna noua
A treia parte: "Eclipse" - Eclipsa
A patra parte: "Breaking dawn" - Zori de zi

funda? :*

| dOarEa_9226 a răspuns:

Primul: Amurg (Twilight)
al doilea: Luna noua (New moon)
al treilea: Eclipsa (Eclipse)
al patrulea: Zori de zi (Breaking Dawn)

sper ca te-am ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tin minte ca si eu eram cu toata chestia asta cu Twilight mania cand a aparut asa ca te pot ajuta.

Prima oara a aparut Amurg.Are o singura parte.oh go on Nu te mai lua dupa aia cu comentariile lor ca n`au ce face decat sa visezeyawn
Apoi a aparut Luna Noua, tot cu o singura parte.
Apoi Eclipsa si ultima care trebuie sa apara Zori De Zi.

Sper ca ti-am fost de folos.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima parte : "Twilight" - Amurg
A doua parte: "New Moon" - Luna noua
A treia parte: "Eclipse" - Eclipsa
A patra parte: "Breaking dawn" - Zori de zi

funda? :*

| GabitzaQlove explică:

Funda primul raspuns:X

| GabitzaQlove explică:

Sincer, v-as da la toti funda, dar trebuie sa-i dau lu primul:Xlaughing