| 3dartistrazvan a întrebat:

am si eu o intrebare pentru voi daca ma puteti ajuta ( cer doar raspunsuri sincere de la oameni calculati) deci: sunt baiat am 16 ani sunt clasa a-10-a la un liceu decent teoretic profil: mate-info si invat decent note: 8-9, si nu stiu nu imi place cum sunt as vrea sa ma schimb sa am o ambitie in mine sa merg la facultatea dorita sa ma pot schimba radical, (sunt pasionat de mult timp de 3d Artist ( fac Environment art / Character Art/Concept art / Game Design) dar nu stiu imi place asa de mult si as vrea sa lucrez in domeniul acesta la compani de jocuri / desene / filme 3d, dar nu stiu cum sa va spun sunt asa,, puturos" imi pun o ambitie in mine dar tine doar 1-2 zile cum fac sa am o ambitie de fier sa muncesc foarte mult pentru ceea ce imi doresc / dau funda cel mai bun raspuns. Multumesc ( visul meu ar fi sa ajung la o facultate in Anglia de game art ) este visul meu din clasa a 5. ce sugestii si pareri imi dati ..si ce este coret sa fac,, dupa voi. dau funda este parerea voastra eu inteleg

Răspuns Câştigător
| VuLpiiii a răspuns:

Daca chiar consideri ca asta e ceea ce iti doresti, daca este visul tau din clasa a 5-a eu as zice ca e ok.Nu cred oricine poate sa faca game art...ar trebui sa fi creativ si ambitios.Si eu as vrea sa ajung in Anglia dar cred ca am sa ma rezum pe universitatea din orasul natal.Da tot ce ai mai bun>big grin

1 răspuns:
| Ada_MTF_1996 a răspuns:

Uite, daca tu ai visuu asta de 5 ani, gandeste-te mereu la el, asta e cel mai bun motiv pentru care tu trebuie sa lupti, iar daca acea facultate e in Anglia, ar fi bine sa mai inveti sa fi de 9-10 nu de 8-9 :*. in rest. totul tine de tine, daca tu vrei cu adevarat ca visul sa ti se intample cand simti ca esti "puturos". gandeste-te la el, iar ambitia ta va revenii:* Mult succes.:*