| Razvan3dArtist a întrebat:

Salut, TPU am si eu o intrebare: sunt in clasa a-10-a la un liceu teoretic profil: matematica-informatica si am note de 8-9 si bacu il il iau sper cu 8 sau 9, sunt pasionat de game art / environment art/character art/concept art si as vrea dupa clasa a 12-a sa plec in Anglia sau california la facultate de game design: Academy of art University, sau o facultate de game art dar preturile sunt usturatoare 10 mii de euro pe an si nu am atatia nici cu ajutorul parintilor / dau funda cine ma ajuta.ce sa fac ( in afara de admitere stiu cum se intra pe portofoliu si etc) dar nu stiu cum sa fac cu bani daca as intra ce pot face la cine pot apela..sa ma sfatuiasca sa fac ceva..asta imi dorect am talent toti imi zic dau funda cel mai bun raspuns / astept doar raspunsuri sincere de la oameni calculati! Funda si va rog nu mai va bagati toti,, analfabeti" care stiu ce e ala un ram si un procesor vreau niste raspunsuri de la studenti / liceeni priceputi calculati nu toti... infine / dau funda

1 răspuns:
| darius15 a răspuns:

Ciudata intrebare, de unde sa stim noi de unde poti face tu rost de bani, decat daca cauti un sponsor care sa te sustina in ceea ce faci si sa te ajuta sa-ti duci mai departe visul si ar putea avea si el foloase daca u o sa ajungi marewinking bft