| 3dartistrazvan a întrebat:

am si eu o intrebare pentru voi daca ma puteti ajuta ( cer doar raspunsuri sincere de la oameni calculati) deci: sunt baiat am 16 ani sunt clasa a-10-a la un liceu decent teoretic profil: mate-info si invat decent note: 8-9, si nu stiu nu imi place cum sunt as vrea sa ma schimb sa am o ambitie in mine sa merg la facultatea dorita sa ma pot schimba radical, (sunt pasionat de mult timp de 3d Artist ( fac Environment art / Character Art/Concept art / Game Design) dar nu stiu imi place asa de mult si as vrea sa lucrez in domeniul acesta la compani de jocuri / desene / filme 3d, dar nu stiu cum sa va spun sunt asa,, puturos" imi pun o ambitie in mine dar tine doar 1-2 zile cum fac sa am o ambitie de fier sa muncesc foarte mult pentru ceea ce imi doresc / dau funda cel mai bun raspuns. Multumesc ( visul meu ar fi sa ajung la o facultate in Anglia de game art ) este visul meu din clasa a 5. ce sugestii si pareri imi dati ..si ce este coret sa fac,, dupa voi. dau funda este parerea voastra eu inteleg. si eu cred ca doar bacalaureatu conteaza nu?

1 răspuns:
| didisor112000 a răspuns:

Pai. Bai baiete TREZESTETE la realitate daca vrei ceva faci tot posibilul sa il ai nuhappy? Fa-ti curaj ia-ti ambitie daca vrei sa ajungi cea ce iti doresti tu de atata timpwinking Bafta multapuppy dog eyes.