| B3B3NI a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare pentru voi.
Mi-am instalat aplicatia WATTPAD si lucrez la o carte.
Cum fac sa am si eu followers si sa fie cunoscuta?
Daca va intereseaza cartea se numeste Dincolo de granita Universului.
Sau linkul http://w.tt/1GXKTP5
As aprecia muult daca mi-ati lasa un comentariu.

Funda la cel mai bun raspuns :)

Răspuns Câştigător
| Iyulia3712 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai o coperta bine lucrata, care atrage priviri si care sa determine oamenii sa iti citeasca cartea. Apoi trebuie sa ai o descriere reusita care sa te atraga si care sa te determine sa citesti mai departe. Astea sunt cele doua lucruri importante, pe langa faptul ca trebuie sa stii sa scrii, sa nu faci greseli gramaticale si sa nu grabesti actiunea. Succes!

1 răspuns:
| Iyulia3712 a răspuns:

Si inca ceva: Nu te astepta la popularitate de la primul capitol! Este imposibil!