| KyotoGirl a întrebat:

am si eu o intrebare, poate chiar penibila...Cum pun literele : "ă,â, ș"?(P.S. in bara de jos in coltul din dreapta nu este nimic, pentru ca am mai intrebat si asa mi s-a spus.Dar mie nu-mi apare nimic jos.)Poate sa-mi spuna cineva unde trebuie sa intru? Dau fundapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| xgamerz a răspuns:

Click pe START-Control Panel cauti Region in Language/Keyboards and Language apoi Change keyboards, dai Add, alegi Romana si dai ok. In partea dreapta a barei de start va aparea sa alegi limba EN/RO, alegi RO.
Dai pe alt+shift ca sa activezi romana pe tastatura.
Baftawinking

| KyotoGirl explică (pentru xgamerz):

Multumeeesc :*

| KyotoGirl explică (pentru xgamerz):

Multumesc mult :*

3 răspunsuri:
| xgamerz a răspuns:

Cu placerewinking