| AlExA58 a întrebat:

TPU! Am si eu o intrebare : prietena mea cea mai buna, de alfel si colega mea de banca, s-a imprietenit cu fata pe care eu o urasc. Acum sta cu ea in banca si nu ma mai baga in seama. Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Simplu. Vorbeste cu ea big grin. Daca ti se pare greu, atunci incearca pe mess sau prin mesaje, asa e mult mai usor big grin. Eu tot timpu' imi rezolv asa problemele si iese bine de fiecare data big grin. O intrebi simplu daca ai suparat-o cu ceva si de ce s-a schimbat asa tare dintr-o data ( asta daca nu cumva te implica orgoliul ). Daca zici ca ati fost cele mai bune prietene, sunt sigura ca ea va aprecia efortul si curajul tau de a vorbi cu ea + ca ii vei arata ca-ti pasa happy si poate o sa va impacati. Daca iti zice ca ai suparat-o cu ceva, atunci cere-ti scuze si incearca sa indrepti ceea ce ai facut, daca se poate big grin. Sau ai mai putea sa-i raspunzi cu aceeasi moneda facandu-te ca nu-ti pasa si avand si tu noi prieteni, dar nu cred ca va fi prea dragut sau ca te vei simtii prea bine. Bafta >big grin