| DeeaRaawr a întrebat:

Am si eu o intrebare.:S Acum cateva zile am auzit la radio o melodie si as vrea si eu sa stiu cum se numeste.big grin Era ceva de genu "ben ben ben ben everybody's...[nu inteleg ft bine refrenu.:d e ben sau bem. nu se intelege.]big grin Cine stie melodia?batting eyelashes Apare si in reclamele de pe Prima Tv! Dau funda.love struck :*

2 răspunsuri:
| piticot a răspuns:

Spune-mi te rog la ce reclama ai auzit melodia.

| DeeaRaawr explică (pentru piticot):

Reclamele specifice de la prima tv. adica cele in care apare mai apoi scris mare prima tv publicitate sau alte chestii. este si la radio melodia dar nu e data foarte des.straight face