| elenaelly1234 a întrebat:

am si eu o intrebare. se inchide the sims social pe facebook. am intrat pe facebook si zice ca se inchide in iunie.

4 răspunsuri:
| Aide a răspuns:

Da crying Se inchide pe 14 iunie pe motiv ca nu sunt multumiti de fanii lor, ca nu ar avea destui. Nu imi vine sa cred sad joc jocul de cand s-a lansat si iti dai seama cat de trist este. Imi pare foarte rau crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa se pare!

| shinestar03 a răspuns:

Mda...s-a inchis cu 5 zile mai tarziu. Adica pe 19 Iunie. Sunt o mare fana a jocului si sincer la un moment dat eram cam disperata dupa el si nu mai plecam de la pc prea deslaughing Ehh...in concluzie ''that's life''