| Loloannna a întrebat:

Am si eu o intrebare si va rog nu vreau raspunsuri de genu:"o cum?o sa mori, etc... laughing"
Vreau sa slabesc urgent si as vrea sa stiu cam cât slabesti daca nu mananci nimic ,doar beau ceai cu lamaie si apa cu lamaie, in 7 zile si fac 1ora de aerobic( step) va rog frumos vreau raspunsuri cat Mai Clare si de la oameni cat Mai seriosi si care au incercat si ei sa nu manance.:d

2 răspunsuri:
| Bitter a răspuns:

Nu te infometa in halul asta mai bine mananci fructe si salate si faci sport.O sa slabesti destul asa. Daca te infometezi nu o sa fi in stare sa faci nimic si risti sa ti se faca rau.

| didibeskk a răspuns:

Pai! Ar fi o metoda sa faci foarte mult sport si sa mananci cv salate cv usor tear ajuta:*! Baftalove struck!