| HaribboDreamer a întrebat:

Buna imi place de un tip care are clasa alaturi de a mea eu sunt in A iar el in C si... el stie ca il plac iar din semestrul 2 anul acesta se va muta la minen in clasa. iar eu nu stiu cum sa reactionez sau cum sa ma comport cu el PARERI? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| BlaaBlaa a răspuns:

Fii naturala si intra in vorba cu el, dar sa nu fii sufocanta, arata-i ca esti o fata draguta si de treaba cu care se poate discuta chiar daca stie ca tu il placi.

1 răspuns:
| frostxtq a răspuns:

Cat mai normal, e sansa ta sa fii mai draguta cu el pentru ca nu cunoaste colegii atat de bine. Nu te arata disperata dupa el, pur si simplu fii politicoasa, educata si profita de faptul ca e nou in clasa.