| acumvreauraspuns a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare...vreau sa stau cu o fata.fata acea acum nu de mult s-a despartit de prietenul ei. fata are foarte mare lipici la baieti si multi baieti vor sa stea cu ea. asta ma include si pe mine si pe un prieten de al meu (eu am 15 ani, ea 14, si prtn meu 18 ) bun amandoi vorbeam cu ea etc etc pana ce baiatul ala a inceput sa vb cu alta fata, atunci l-am rugat sa nu se mai bage in seama cu fata cu care vream sa stau si el find ca un frate pentru mine m-a lasat doar pe mine sa vb cu ea si i-a spus ca el nu mai vrea sa vb cu ea ca el nu se baga ca mie imi place de ea si nu face din astea, de atunci fata nu mai vb cu mine mie imi place foate mult de ea nu stiu ce sa fac...sad ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Ca sa stai cu o fata trebuie sa stai cu baietii.
Pa, pa.

| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Spune-i ce simti cel mai simpul si nu fi timid, esti barbat ce p@#%$ ta laughing