| bebe91 a întrebat:

Eu una nu striu ce sa mai cred si ce sa mai inteleg din situatia in care sunt. Mie imi place de un baiat mai mic ca mine cu un an eu fac 19 el face 18 si nu-l inteleg deloc. L-am cunoscut la o discoteca si am inceput in timp sa vorbim. Apoi intr-o zi am vorbit cu el de pe un alt id si nu era deloc baiatul cu care vorbeam de obicei de pe id sau la telefon.Bineinteles ca nu a durat o vesnicie pana a aflat cine sunt defap, atunci s-a enervat un pic dar i-a trecut si am continuat sa vorbim la fel ca si de pe id "fals". Ne-am marturisit unul altuia toate secretele chiar si cele mai intime lucruri pe care nici eu si nici el nu le vorbeam cu prietenii cei mai buni.In convorbirile noatre i-am dat de inteles ca ma simt atrasa de el dar parca nu-i pasa, nu vroia sa vada sau poate chiar nu si-a dat seama.Asa ca intr-un sfarsit i-am trimis un mesaj simplu"te iubesc". Nu mai stiu exact ce mi-a raspuns dar era ceva de genu ca nu simte la fel.Cand am vazut am spus ca cel mai bine ii sa nu mai vorbim pentru ca im face rau acest lucru. Iam ster si nr de te si toate sms de la el.desi i-am spus aceste lucruri el a mai intrat pe mine pe mess nu nu stiu ce motiv dar i-am raspuns ceva vag fara ca sa lungesc discutia. Dar ne-am intalnit la discoteca si el a inceput sa se bage in seama cu mine, la inceput m-am facut ca nu-l observ. Apoi am iesit afara din discoteca cu un bun prieten de-al meu si acre era totodata si prieten cu el si ne-am pus la o masa.Baiatul care "mi-a furat inima" a venit si s-a pus langa noi desi era cu o alta fata(el credeam ca am ceva cu prietenul lui)dar imi tot striga numele sau ma striga domnisoara sau alte apelative pe care le foloseam si pe vremea cand vorbeam mult cu el. I-am mai raspun din cand in cand, m-am intors odata si i-am facut un scen obcen cu degetu mijlociubig grin, intr-un fel im placea ca ma "baga in seama"dar ma si enerva ca stiam ca asta nu va continua. L-am pus pe prietenul meu comun sa se intereseze ce vrea de la mine. vbrea o relatie sexuala sau ceva mai mult sau nimic. El l-a intrebat dar cica i-a spus ca nu simte nici o atractie pentru mine(PS:cred ca prietenul nostru comun ma cam place). NU STIU CE SA MAI CRED.SA ASCULT CE ZICE PRIETENUL MAI ADICA CA NU SIMTE NICI O ATRACTIE FATA DE MINE. DAR DACA NU E ASA DE CE NU MA LASA IN PACE.DE CE MA CAUTA CU DIFERITE MOTIVE.DE CE NU M-A LASAT IN PACE LA DISCOTECA.DE CE NU A STAT DEPARTE DE MINE.EU NU STIU CE VREA.IN GENERAL II INTELEG PE BAIETI DAR PE EL CHIAR NU-L INTELEG.DE CE DAK I-AM ZIS SA MA LASE IN PACE NU O FACE DAK TOT NU SIMTE NIMIC PENTRU MINE. AJUTATI-MA SI VOI CU O PARERE.MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Poate sunt atrasi putin amn2 de tine

altceva nu stiu ce sa spon

nu stiu dc se comporta asa la discoteca iar cand iai trimis sms se comporta altfel, dar nah poate ca era socat putin ca iai triis "te iubesc" iar viu doi erati doar prtwinking

3 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Eu cred ca cea mai buna varianta ar fi sa aveti o dicutie intre patru ochi, discutie in cadrul careia sa-ti clarifici tot ce-doresti a clarifica!
Dupa aceasta discutie vei sti ( asa cred ) ce decizie ai de luat!
Iti doresc intelepciunea de care ai nevoie.

| eme a răspuns:

Cred ca are o gandire de copil.La varsta lui ar trebui sa stie ce vrea si sa nu se comporte asa.Nu merita atentia ta. Exact cum ai zis si tu. dc face toate astea daca nu e atras de tine? Gasete un baiat care sa te merite cu adevarat.Cred ca asta e cel mai bine pentru tine.

| bebe91 explică:

Sincer eu una de la inceput i-am dat de inteles ca imi place de el...si mai demult i-am zis asa mai pe ocolite ca imi place dapoi no nu stiu ce... are ca ma tot lasa sa cred ce vreau.macar de ar zice ceva si daca il intrebare nu imi raspunde.si am uitat sa scriu ca aseara printre altele mi-a spus sa ascult o piesa:basshunter-now your gone si azi cand i-am trimis sms ca de ce o zis sa ascult piesa nu mi-o raspuns.ma inebuneste