| aNqWtSa a întrebat:

Am si eu o mare problema de vreo luna si ceva sau chiar mai mult visez aproape in fiecare seara ca sunt urmarita de 2-3 indivizi care pana la urma ma prind si ma violeaza. In fiecare seara sunt alti barbati. Va rog spuneti-mi si mie ce inseamna asta? E cazul sa ma speri oare se va intampla si in realitate e vreun semn? Va rog mult ajutati-ma! Dau funda la cel mai bun raspuns! Mersi mult! :-s:-s

Răspuns Câştigător
| Paulici99 a răspuns:

Trebuie sa fi mai credincioasa,si sa nu crezi in orice prostie! De asemenea probabil ca nu vei mai avea acele cosmaruri, de pilda cand eram mai mica su eu visam ca ma fura laughing cineva, erau parca niste calugarite...si ma trezeam noaptea si nu mai puteam sa respir, ma speream foarte rau, mai ales ca eram mica.Dar cu timpul acest cosmar nu a mai aparut in visele mele! Funda?:

1 răspuns:
| delia_1879 a răspuns:

Bea niste apa sfintita timp de cateva nopti. si eu am avut cosmaruri cand eram mica ceva cu dracula ca ma fura sau imi bea sangele.dar cand am baut apa sfintita mi-au trecut acele cosmaruri. funda?