| eu2011 a întrebat:

De ce oare devreo 1 luna incoace ceea ce visez seara se intampla ziua urmatoare?

Răspuns Câştigător
| Maria_7883 a răspuns:

Dumnezeu i-a inzestrat pe unii cu un dar mai special, se pare ca si tu esti una dintre aceste persoane.Ai premunitii in legatura cu viitorul.Te sfatuiesc sa nu manipulezi harul in scopuri malefice si sa nu prezici altor persoane deoarece ste un pacat. Daca Dunezeu a vrut sa iti arte ce te astepta pe tine, inseamna ca vrea sa te evrtizeze in legatura cu ceva.Asta nu iti da dreptul sa le prezici si altora deoarece viitorul trebuie sa ramana un mister.

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

O fi din cauza aproprierii lunii de pamant? sau pur si simplu ai o anumita capacitate descoperita de curand?

| vampirghimbir a răspuns:

Se numeste premonitie adica u gandindute ziua la ce ai visat seara fara sa-ti dai seama le faci la fel
cel mai bine ar fi ca sa scapi de toate astea seara culcate mai trz decat te culci de obicei!
o sa vezi merge!
funda?