| aNqWtSa a întrebat:

Buna TPU am si eu o mare problema mi-a venit ciclu acum 3 zile dar imi curge foarte putin adica imi pica asa cateva picaturi va rog foarte mult spune-ti si mie daca stiti ce as putea sa fac sa imi curga normal ca sunt disperata crying dau funda please help me!:*

3 răspunsuri:
| Mickeille a răspuns:

Buna
Nu'i nici o problema asa se intampla dupa un an de zile de la data la cre ti-a venit se va regla, acest proces se numeste dereglare menstruala. Sper ca ti-am fost de ajutor! pup

| aNqWtSa explică (pentru Mickeille):

Pai am ciclu de 8 ani de zile si nu am patit niciodata asa ceva ca acum din contra pana acum aveam hemoragie mereu si am urmat un tratament si acum abia mai imi curge cate o picatura

| Cornelia35 a răspuns:

Cred ca sunt in aceeasi situatie doar ca mie mi-a venit cam de 5 luni si in primele 3 luni mi-a venit normal si de 2 luni curge foarte dar foarte puțin si nu stiu ce sa fac?