| IuLiA00012 a întrebat:

Am o problema si din nou apelez la voi happy! Uitati marti ma duc in excursie pentru cateva are (dar totusi e) si mi-a venit menstruatia sad! Ce sa fac ca sa nu mai am in acea zi (marti) menstruatie... s-ar putea? Pentru ca pica chiar in ziua aceea cand imi curge foarte mult sau sa ma ajutati sa nu-mi mai curga asa de mult! Va rog frumos ajutati-ma! Sunt disperata! Dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| Roxana121 a răspuns:

MAI da ce lume rea numai la sex va este gindu.Si chiar daca ar dori sa faca sex fata ce treaba aveti cu ea, e viata ei face ce vrea ea.Va cerut un sfat daca sunteti capabili sa il dai bine daca nu-mai bine nu mai scrii.Sa revenim la subiect deci Iulia: cred ca multora fetele li se strica planurile cind e vorba de ciclu pentru ca uneori chiar vine cind nu trebuie tongue dar na-i ce face, decit sa folosesti OB si sa le shcimbi mai des, te vei simti mai bine cu ele decit cu absorbantu.Si imbraca ceva mai lung sa acopri fundu, in caz de ceva sa nu vada toata lumeahappy excursie placuta pup

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti face nimic sa opresti menstruatia fara sa-ti pui santatea in pericol. Foloseste Always Night si schimba-te foarte des (cat de des se poate). Si nu mai fi disperata pentru ceva asa de minor. Nu e deloc atat de rau precum te vaieti. Gandeste-te la un copil de varsta ta care in ziua aceea face chimioterapie pentru leucemie si ai sa vezi ca disperarea ta este penibila

| Bubulin4ik a răspuns:

Foloseste OBhappy doar asa poti cumva sa uiti ca esti pe stop! Bafta!

| cristyblondu a răspuns:

Sau creca vrei sa faci sex si de aialaughing) nu vrei sa ailaughing

| IuLiA00012 explică (pentru cristyblondu):

Doamne iarta-ma! Chiar am excursie in ziua aceea... si e foarte naspa! Si nu mai raspunde daca chiar iti bati joc!

| Azµre a răspuns:

Nimic, lasă organismul să-și facă treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu ai ce face, lasă organismul să lucreze cum ştie el.
Te pup!

| amalia025 a răspuns:

Nu conteaza, te sfatuiesc sa lasi organismul sa isi faca treaba. Foloseste OB, SI ai grija sa nu te patezi.Este cam rusinos ca cineva sa te vada patata, asa ca ia-ti o pereche de pantaloni negri pe tine. Pana la urma asta e viata, ca pooti sa faci? daca asa ti-a venit ciclul asta e. Mie de exemplu mi-a venit odata exact de ziua mea. Si nu am avut ce face

| scooby98 a răspuns:

Incearca si tu niste OB-uri sau mergi mai des la baie si na... asta e viata nu ai ce face big grin