| Daiana009 a întrebat:

Buna TPU.am si eu o mare problema sau cel putin asa cred. Mi-a intarziat menstruatia.De obicei imi venea pe la inceputul lunii pe 2-3 iar acum este deja a 10 -ea zi din luna si nu mi-a venit.sunt foarte speriata.Sanii ma dor la fell ca inainte de a-mi venii si asta de la inceputul lunii. Viata sexuala nu mi-am inceputo. De ce oare imi intarzie menstruatia? Vreau raspunsuri cat mai adevarate si fara mistouri. Dau FUNDA! Multumesc celui ce ma va ajuta!

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji, e doar o mica dereglare. Se intampla destul de des, in special in primii 2-3 ani de cand ti-a venit. Mai asteapta, iar daca intarzie mai mult de 2-3 luni, atunci intr-adevar iti poti pune un semn de intrebare (eventual mergi la un doctor, zic). Dar momentan nu ai de ce sa te sperii, e doar o intarziere happy.

2 răspunsuri:
| JustDoIt456 a răspuns:

Inca nu este regulat de aceea vine asa.Nu cred ca ai de ce sa iti fai mari griji.

| alina_3641 a răspuns:

Eu consider ca nu ai de ce sa te speri doearece si mie imi vine cand are chef... poate va veni numa luna vitoare, mie mi s-a intamplat sa-mi vina numa peste 2 luni.