| Janie a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o mica indoiala.Eu si prietenul meu ne-am despartit acum 2 luni, nu a vrut sa imi mai ofere o sansa asa ca l-am lasat in pace incercand sa fac ceva si pentru mine sa ma simt mai bine. El a incercat sa ramanem prieteni dar am refuzat, pentru ca imi era greu. Oricum face parte din grupul meu de prieteni.Pana acum o saptamana cand am fost invitata la film de gasca mea si cu toate ca stiam ca vine si el am zis ca nu pot ramane asa si m-am dus. La sfarsit o prietena mi-a zis ca el i-a spus ca il enervez iar dupa aceea am ramas cu el fata in fata si prietena noastra ne'a intrebat daca ne enervam reciproc si m-am uitat la el incepand sa rad inevitabil si el la fel. Dupa aceea noi eram in mijlocul grupului nostru iar eu mi-am ridicat privirea spre el si mi-am dat seama ca se uita la mine de ceva timp, si se uita frumos, ca atunci cand eram impreuna si ma admira. Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| pretzel a răspuns:

Inca te mai place. Parerea mea. Adica, totusi, sentimentele se duc asa usor? Si in plus daca ai zis ca el a vrut sa ramaneti prieteni, e destu de clar. Dar acum intrebare este: tu il mai placi? Daca da, discuta direct cu el.winking

| Patry48485 a răspuns:

Ce frumos
dragoste cu nabadai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El trebuia sa-si ceara scuze, e foarte rea treaba cand te desparti de cineva...