| Janie a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o mica indoiala.Eu si prietenul meu ne-am despartit acum 2 luni, nu a vrut sa imi mai ofere o sansa asa ca l-am lasat in pace incercand sa fac ceva si pentru mine sa ma simt mai bine. El a incercat sa ramanem prieteni dar am refuzat, pentru ca imi era greu. Oricum face parte din grupul meu de prieteni.Pana acum o saptamana cand am fost invitata la film de gasca mea si cu toate ca stiam ca vine si el am zis ca nu pot ramane asa si m-am dus. La sfarsit o prietena mi-a zis ca el i-a spus ca il enervez iar dupa aceea am ramas cu el fata in fata si prietena noastra ne'a intrebat daca ne enervam reciproc si m-am uitat la el incepand sa rad inevitabil si el la fel. Dupa aceea noi eram in mijlocul grupului nostru iar eu mi-am ridicat privirea spre el si mi-am dat seama ca se uita la mine de ceva timp, si se uita frumos ca atunci cand eram impreuna si ma admira. Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Nu cred nimic.
e inevitabil sa te uite asa repede, mai ales daca ati avut o relatie mai lunga. e inevitabil sa va simtiti confrtabil cand va intaliti pentru ca stiti ce a fost intre voi.era inevitabil sa nu te admire din moment ce te-a iubit, ca altfel nu ati fi fost impreuna.este normal sa incercati sa va enervati unu e altul incercand sa aratati ca despartirea nu v-a afectat cu nimic.
lucrurile astea sunt normale daca te intalnesti cu fostul iubit.

| ToxiC_7533 a răspuns:

Totusi nu ai specificat motivul despartirii dar... tot eu cred ca mai tzyne la tine avand in vedere cum te-a privit dar. ceea ce i-a zis prietenei tale este un pic cam ciudat. ori a vrut sa nu stie nimeni ca te mai place ori a vrut sa faca pe smekerul [ shty tu cum sunt bayetii 8-) ] happy